Salon Teslim Edilemedi, Sporcular Çalışamıyor

28.09.2017 14:38:56 tarihinde eklendi, 494 kez okundu
SAMSUN´da geçen Temmuz ayında düzenlenen ´23´üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları´ için inşa edilen Türkiye´nin en büyüğü olduğu öne sürülen İlkadım Bowling Salonu´nun yüklenici firma tarafından Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü´ne teslimatı yapılmadı.

SAMSUN'da geçen Temmuz ayında düzenlenen '23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları' için inşa edilen Türkiye'nin en büyüğü olduğu öne sürülen İlkadım Bowling Salonu'nun yüklenici firma tarafından Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne teslimatı yapılmadı. Bu nedenle salon sporcular tarafından kullanılamıyor.

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde bulunan Baruthane Mevkii'ne 4 bin metrekare alan üzerine 38 laynlı, 360 seyirci kapasiteli olarak dönemin Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, tarafından geçen Temmuz ayında düzenlenen 23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları için inşa edilen bowling salonu, yüklenici firma tarafından henüz teslim edilemedi. İlkadım Bowling Salonu'nun, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne teslimatı yapılmamasından dolayı sporcular antrenman çalışmalarını salonda yapamıyor. Tesis kullanımının sadece Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu'nun olduğu belirtildi. Federasyon'un 6-8 Ekim tarihinde Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nı Samsun'da gerçekleştireceği ve bu tarihe kadar da salonun teslimatının yapılacağı ifade edildi.

Salonda Temmuz ayında gerçekleşen 23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda 28 ülkeden erkek, 20 ülkeden kadın olmak üzere toplam 172 sporcu yarışmıştı.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS