TÜRKİYENİN PARLAYAN YILDIZLARI: ÖZEL SPORCULAR

30.08.2015 18:35:41 tarihinde eklendi, 1304 kez okundu
Dünya Atletizm Şampiyonası vizesi için Çek Cumhuriyetinde düzenlenen IPC Uluslararası yarışmalara katılan Milli Takımımız 2 Altın ve 1 gümüş Madalya kazandı.

Dünya Atletizm Şampiyonası vizesi için Çek Cumhuriyetinde düzenlenen IPC Uluslararası yarışmalara katılan Milli Takımımız 2 Altın ve 1 gümüş Madalya kazandı.

Özel Sporcularımızdan Nevriye GÜNGÖR 800 VE 1500 Metrede birinci olurken 3 Adım atlamada Özel Sporcularımızdan Ufuk BABACAN ikinci olarak Gümüş Madalya kazandı.

Şampiyona hakkında açıklama yapan Başkan Birol AYDIN ; Başarılı kamp çalışmalarının faydalarını görmekteyiz, Bugün Özel Sporcular Ailesi olarak başarının bizler için tesadüf olmadığını ve istediğimiz zaman Özel Sporcularımız neler başarabileceğini bir kez daha görmüş ve ispatlamış bulunmaktayız. Ben buradan başta emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Milli Takım Antrenörlerimize ve dualarını eksik etmeyen Özel Sporcular Aileme şükranlarımı sunuyorum dedi.

Milli Takım Antrenörümüz Gökhan KARAKOÇ ise yapmış olduğu açıklamada ; Başta bizleri burada yalnız bırakmayarak her zaman yanımızda gibi hissettiren ve Özel Sporcuların Ağabeyi,Kardeşi olan Sayın Federasyon Başkanımız Birol AYDIN olmak üzere Yönetim Kuruluna ve bize destek veren herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Gerçekten kelimeler ile anlatılmayacak kıyası yarışlar yaptık diğer sporcularımız çok az farklar ile yar Özel Sporcularımızın hırsı yüzlerine yansımıştı inandık ve başarımızın tesadüf olmadığını gösterdik, Şükürler olsun ki artık Özel Sporcular Türkiye'nin en güzel yerlerinde kamp çalışmaları yapmakta ve Dünya Arenalarına göz kırpmakta dedi.

6WACWkkycKJN [misafir]
26.06.2016 19:12:24 tarihinde ekledi
ıs that really all there is to it because that'd be flitebrgasbang.

0
0
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS