ÖNEMLİ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖLÇÜM İŞLERİ

23.07.2016 12:15:15 tarihinde eklendi, 878 kez okundu
Yüzme şampiyonası

29/31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Sakarya’ da yapılacak Türkiye Yüzme Şampiyonasında
28 ve 29  Temmuz 2016  günleri  olarak planlanan ölçüm günlerinde yığılmayı önlemek ve herkesi  28 Temmuz  2016 tarihinde gelişini önlemek amacıyla  kulüplere randevu saati verilmesi uygun olacaktır.


Kulüplerimiz ve ferdi sporcularımızın  Kulübü, Adı soyadı ve cinsiyetini belirtecek  bir listeyi  0312 311 68 52 nolu faksımıza veya  matas2005@gmail.com e mail adresine en geç 25 Temmuz  2016 tarihi saat;  10.00'a  kadar  bildirmeleri gerekmektedir.

25 Temmuz  2016 tarihinde ölçümlerle  ile ilgili tarih ve saatler internet sitemizde ilan edilecek  olup, ölçümlere  gelecek sporcuların  harcırahları ölçümlere  gelişleri esas alınarak yapılacaktır. 

 Tüm kulüp ve ferdi sporcularımıza önemle duyurulu


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS