Özge Çelikırmak. Zihinsel Engelli çocuklara Müzik Eğitmenliği yapmaktadır.

18.04.2017 20:40:10 tarihinde eklendi, 1038 kez okundu
İkinci single çalışması "Be Adam" ile müzik piyasasına iddialı bir giriş yapan Özge Çelikırmak, 18 Nisan´da Mask Live Music Club sahnesinde.

İkinci single çalışması "Be Adam" ile müzik piyasasına iddialı bir giriş yapan Özge Çelikırmak, 18 Nisan'da Mask Live Music Club sahnesinde...

1996 yılında Pera Güzel Sanatlarda Opera-Şan Eğitimine başlayarak 4 yıl eğitim gördü ve mezun oldu.1998 yılında TRT İstanbul Radyosu Çok Sesli Gençlik Korosuna başlayarak 5 yıl Soprano olarak görev yaptı. 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünü kazandı ve Birincilikle mezun oldu.Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamladı.

2008 yılından itibaren Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğünde Gösteri Sanatları Müzisyeni kadrosunda Zihinsel Engelli çocuklara Müzik Eğitmenliği yapmaktadır.İBB Engelliler Müdürlüğü Gösteri Sanatları Topluluğuyla birlikte İstanbul ve farklı şehirlerde birçok konser vermiştir.

Uzun yıllardır Orkestra Solistliği yapmaktadır.

Sanatçı,2015 yılının Kasım ayında sözü kendisine, bestesi ise ünlü müzisyen Ayhan Günyıl imzası taşıyan ilk single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. Adından çok söz edilen Özge Çelikırmak geçtiğimiz günlerde ikinci single çalışması "Be Adam"ile müzik piyasasına şarkısı ve kilbi ile iddialı bir giriş yaptı.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beyoğlu

Mekan : Mask Live Music Club

Mekan Adresi : Bekar Sokak

Başlangıç Saati : 18.04.2017 22: 00: 00

Bitiş Saati : 18.04.2017 23: 45: 00

Kategori : Özge Çelikırmak

Tür : Konser


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS